تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

مقایسه و بررسی سیستم های خرید و فروش فایل

همکاری در فروش فایل

 

فروش یا همکاری در فروش فایل در فضای مجازی بهترین و آسان ترین شغل دنیا به نظر می رسد. اما این حرفه جذاب و درآمدزا بعد از هزینه ها و زمانی که صرف می کنید در ابتدا واقعا ناامیدتان خواهد کرد.مخصوصا حالا که بعد از سالها ، دیگر تعداد فروشندگان زیاد شده است و هر فایلی را میتوانید در صدها سایت و شبکه مجازی پیدا کنید.

شما باید برای فروش فایل تبلیغات کنید و تبلیغات هم هزینه بر است… بعد از مدتی هزینه و بازخورد منفی تازه شروع میکنید به ایجاد تغییرات در طراحی سایت ، قیمت محصولات ، توضیحات و معرفی محصولات…

و خیلی زود یاد میگیرید که باید پشتیبانی قوی تلفنی و انلاین و نماد اعتماد و … هم داشته باشید. چرا که مشتری وقتی وارد سایت شما می شود هنوز تصمیم جدی برای خرید ندارد و این شما هستید که باید توجه و اعتماد مشتری را جلب کنید.حالا اگر شما هم میخواهید در حال تحصیل و خدمت منبع درآمدی برای خود داشته باشید و یا اصلا فروشندگی فایل را به عنوان شغل اصلی  یا شغل دوم خود انتخاب کرده اید از شما دعوت میکنم ادامه مطلب را بخوانید و با بهترین سرویس دهندگان فروشگاه و همکاری در فروش فایل آشنا شوید .

تعداد سایت های ارائه دهنده خدمات فروشندگی و بازاریابی فایل بسیار زیاد است. در واقع این سایت ها سیستم های واسطه بین فروشنده و خریدار هستند که امکاناتی مثل هاست ، دامنه ، فروشگاه ساز ، درگاه بانکی ارائه می دهند و حتی بعضی از آنها مجهز به سیستم ارسال پیامک و ایمیل به مشتری هستند… از جمله امکانات دیگر این سرویس دهندگان میتوان به خبرنامه ، تخفیف دهی ،پشتیبانی تیکتی و موارد اینچنینی اشاره کرد.

در اینجا ما ۱۲ مورد از سرویس دهندگان فروشگاه فایل  را که در طول چند سال اخیر در صدر بوده اند معرفی میکنیم.

*این لیست بدون هیچ اولیت بندی تنظیم شده و قسمت امتیاز آن پس از تکمیل اطلاعات ناقص قرار خواهد گرفت.

*شما میتوانید در تکمیل اطلاعات مربوط به فروشگاه ساز ها با گذاشتن کامنت و یا از طریق فیلد تماس با ما به گروه تحقیقاتی و تولید محتوای تاینی بوک کمک کنید.

جدول مقایسه سرویس دهندگان فروشگاه فایل

آدرس اینترنتی سرویس دهندگان معرفی شده در جدول بالا :

فایل سل : filesell.ir

فورکیا : ۴kia.ir

اطلس فایل : atlasfile.ir

فاپول : fapool.ir

مارکت فایل : docmarket.ir

ایرانی فایل : iranifile.ir

زپو : zepo.ir

می سل : mesell.ir

فایل ۲۴ : file24.ir

پوشه : poshe.ir

فایل فارسی : filefarsi.com

فایل کار : filekar.ir

برای دانلود نسخه pdf با کیفیت بالاتر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود جدول مقایسه سیستم های خرید و فروش فایل

توجه : اطلاعات این صفحه به مرور زمان کامل تر خواهد شد.