تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

دانلود کتاب بی نظیر لذت جنسی (درمان زودانزالی)

با رعایت نکات و استفاده از ترفند های این کتاب میتوانید خوددرمانی را از همین امروز در خانه شروع کنید.

درمان زودانزالی که می شود گفت یکی از مشکلات اصلی همه مردهاست با وجود مطالب زیادی که در این زمینه وجود دارد کار چندان راحتی نیست.معمولا درمان زودانزالی نیاز به زمان و مراجعه به پزشک متخصص دارد. با این حال از آنجایی که برای دیرانزالی راه حل هایی خانگی و سنتی نیز وجود دارد ، خیلی ها به خود درمانی روی می آورند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با انتشار کتاب لذت جنسی راه را برای حل این مشکل بزرگ تا حد زیادی آسان کنیم.

کتاب بی نظیر لذت جنسی

این کتاب به شما کمک می کند تا رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.

موضوعات

انزال زودرس (زود انزالی) چیست؟
۹۲ روش برای سکس طولانی تر
پوزیشن های مخصوص دیر ارضائی
معرفی انواع قرص های تاخیری
+ نکات آموزنده

پژوهشگرانى که روى بیمارى زود انزالی کار می کنند، اعلام کردند که می توانند این اختلال را تعریف کنند. به گفته آنها انزال در مبتلایلان به زود انزالی در کمتر از ۱۱۱ ثانیه از شروع مقاربت صورت میگیرد. از طرفی زود انزالی یا انزال زودرس به حالتی گفته میشود که فرد زودتر از زمانی که می خواهد به انزال برسد و یا اینکه به حدی زود به انزال برسد که همسرش از ارتباط زناشویی لذت کافی نبرد البته باید انتظارات، واقعگرایانه باشند. این تعریفی است که مورد تایید اکثر متخصصان مسایل جنسی یا
سکسولوژی است.

این کتاب که بهترین راه برای درمان زودانزالی است با گردآوری و تنظیم صدها مطلب از سراسر وب توسط تیم تحریریه تاینی بوک نوشته شده است.

با رعایت نکات و استفاده از ترفند های این کتاب میتوانید خوددرمانی را از همین امروز در خانه شروع کنید.

 

شناسنامه کتاب

تهیه و تنظیم : تاینی بوک

تعداد صفحات : ۲۴

بخش ها : ۵

سال انتشار : ۱۳۹۷

قالب کتاب : pdf

 

درمان زودانزالی نیاز به زمان دارد و هر چقدر که بیشتر در مسیر هدفتان حرکت کنید بیشتر نتیجه می گیرید. بنابرین تا مداوای کامل باید صبور باشید و ناامید نشوید.

داشتن چند ارگاسم برای مردان به معنی اینکه یاد بگیرید طی یک جلسه نزدیکی چند انزال داشته باشید نیست. انزال و ارگاسم در مردان دو تجربه فیزیولوژیکی و روانی جدا هستند. وقتی مردها یاد بگیرند این دو را از هم جدا کنند، می توانند بیاموزند که چطور برای هر انزال چند ارگاسم داشته باشند.

 

برای دانلود کلیک کنید