تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

تتو مورتال کامبت روی بدن طرفداران سرسخت بازی!

خالکوبی مورتال کامبت

یک مجموعه بی نظیر از طرح های زیبای مورتال کامبت روی بدن طرفدارای بازی که هر کسی رو متعجب میکند. این تصاویر کاملا نشان دهنده میزان محبوبیت سری بازی های مورتال کامبت است که در حدود ۳ دهه به عنوان بهترین و پرطرفدارترین بازی سبک فایتینگ (مبارزه ای) شناخته می شود.

خالکوبی مورتال کامبت روی بازو ، مچ دست ، ساق پا ، پشت و حتی سینه افراد که معمولا با طرح هایی رنگی و درهم از کاراکتر ها و همچنین لوگوی اژدهای کامبت در این تصاویر  نشانگر خلاقیت بالای دوست داران بازی است. جالب اینکه این طرح ها برای همه افراد حتی آنهایی که با این سری بازی ها اشنایی ندارند می تواند جذاب باشد.

ظاهرا SubZero و Scorpion از کاراکترهای محبوبی هستند که بیشتر طرح ها را به خود اختصاص داده اند و بعد از آن Reptile ، Ermac ، Cyrex  و Mileena از شخصیت های جذاب و خوش استایل بازی هستند.

کاراکترهای اصیل بازی که هر کدام چهره ، پوشش ، استایل و سبک مبارزه خود را دارند و هر کدام از یک اسلحه خاص و فنون جادویی مربوط به خود بهره می برند ، در طول همه این سالها چنان در قلب گیمر ها نفوذ کرده اند که تبدیل به یک بخش جدانشدنی از زندگی آنها هستند تا جایی که بخشی از بدن خود را به مبارز مورد علاقه خود اختصاص داده اند.

اگر شما هم از طرفداران این بازی بی نظیر هستید برای مشاهد مطالب بیشتر در مورد سری مورتال کامبت کلیک کنید.

و برای دریافت همه این تصاویر در کیفیت اصلی به همراه بیش از ۸۰۰ تصویر با کیفیت دیگر از سری مورتال کامبت اینجا کلیک کنید.

 

برای تماشای تصاویر در سایز واقعی روی آن کلیک کنید…

 

شما کدام طرح را می پسندید ؟ اگر خودتان تصمیم به اجرای یکی از این طرح ها روی بدنتان بگیرید انتخابتان کدام است؟ کاراکتر دیگری در ذهن دارید؟