تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

گزارش پایانی مجموعه مسافران (قسمت پنجم)

 

گزارش قسمت 6 مسافران

 امروز نکات جدیدی در مورد زمینی ها یاد گرفتیم. زمینی ها دوست دارند خشن به نظر بیایند ولی در واقع عاطفی و احساساتی هستند و در زمان سه سوت دلشان برای هم تنگ می شود.در ضمن از آنجایی که زمینی ها کلا از ۲ درصد مغزشان استفاده میکنند حافظه شان ضعیف است و همدیگر را نمیشناسند و ۷ میلیارد اسم ناقابل را نمیتوانند حفظ کنند.

در نتیجه وسیله ای اختراع کردند به نام کارت شناسایی که مرتب باید به هم نشان بدهند. در زمین هر کسی یک دانه کارت شناسایی دارد و ما هم فردا می رویم برای خرید کارت شناسایی. یک مورد دیگر درباره یک انسان به اسم فرید است که با مطالعات ما همخوانی ندارد درست است که با آن به آدم هیچگونه خوش نمیگذرد ولی خصوصیاتی دارد که خود آدم ها به آن میگویند انسانیت که ما تصور میکردیم مال افسانه هاست. ولی فرید بعضی وقت ها شمه ای از این انسانیت را از خودش ترشح میکند و نیاز به تحقیقات بیشتر روی این نمونه عجیب است.

تماس فرت

 

*این اولین گزارش بهرام در سریال است که در پایان قسمت پنجم ارسال می شود.

 

اطلاعات کلی درباره مجموعه مسافران

مسافران مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی رامبد جوان است که از ۲۹ تیر ۱۳۸۸ از شبکه ۳ سیما پخش شد.

داستان : موجودات فضایی می‌خواهند زمین را تصرف کنند ولی قبل از آن می‌خواهند با فرهنگ زمینی‌ها آشنا شوند. آنها یک زن و شوهر به همراه دخترشان و یک ربات انسان نما را به زمین می‌فرستند که آنها در خانه دو برادر به نام‌های فرخ و فرید افروخته ساکن می‌شوند و تظاهر می‌کنند که از سوئد آمده‌اند. فرید یک نویسنده است و مشکلات بسیار زیادی دارد. او خیلی زود متوجه می‌شود که آنها انسان نیستند. در هر قسمت این سریال در مورد یکی از عادات بد انسان‌ها بحث می‌شود و در پایان آن داستان بهرام گزارش خود را برای سناتور کنفدراسیون راه شیری ارسال میکند…