تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

گزارش پایانی مجموعه مسافران (قسمت ششم)

گزارش قسمت 6 مسافران

گزارش بهرام به کنفدراسیون راه شیری (قسمت ششم مجموعه مسافران)

در دو روز گذشته ما موفق به کشف یکی از سرچشمه های قدرت زمینی ها شدیم.سلاحی به نام میز. میز از جنس چوب یا فلز یا مخلوطی از هر دوست خاصیتش این است که وقتی کسی یکطرفش می نشیند، قدرت روحی عجیبی پیدا میکند و میتواند موجودات دیگر را وادار به اطاعت کند.

تیم تحقیقاتی ما هر چقدر سعی کرد نتوانست بفهمد چرا این اتفاق از یک طرف میز می افتد ؛ نه از دو طرف آن. برای همین به پیوست یک دستگاه میز برای بررسی از طریق سیاه چاله خدمتتان فرستاده می شود.

گفته می شود که بهترین راه برای مقابله با این دستگاه تکنیکی هست به نام زیر میزی که هنوز از ماهیتش اطلاعات دقیقی کسب نکردیم. نکته بعدی راه حل فوق پیشرفته ایست که زمینی ها جهت تسریع امور در سیاره به کار میبرند. پارتی که نمونه اش در کهکشان راه شیری وجود ندارد و نشانه ایست دال بر اینکه انسان ها هوشمند تر و متمدن تر ازآن هستند که ما فکر میکردیم.

به پیوست یک عدد پارتی هم برایتان ارسال می شود.

تماس فرت

*این دومین گزارش بهرام در سریال است که در پایان قسمت ششم ارسال می شود.

 

اطلاعات کلی درباره مجموعه مسافران

مسافران مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی رامبد جوان است که از ۲۹ تیر ۱۳۸۸ از شبکه ۳ سیما پخش شد.

داستان : موجودات فضایی می‌خواهند زمین را تصرف کنند ولی قبل از آن می‌خواهند با فرهنگ زمینی‌ها آشنا شوند. آنها یک زن و شوهر به همراه دخترشان و یک ربات انسان نما را به زمین می‌فرستند. آنها در خانه دو برادر به نام‌های فرخ و فرید افروخته ساکن می‌شوند و تظاهر می‌کنند که از سوئد آمده‌اند. فرید یک نویسنده است و مشکلات بسیار زیادی دارد. او خیلی زود متوجه می‌شود که آنها انسان نیستند. در هر قسمت این سریال در مورد یکی از عادات بد انسان‌ها بحث می‌شود. در پایان آن داستان گزارش بهرام به کنفدراسیون راه شیری ارسال می شود…