تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

طراحی بیرونی کافینت و خدمات کامپیوتری

یکی از دغدغه های اصلی وقتی که قرار است کسب و کاری راه اندازی شود در واقع طراحی داخل و بیرون محل کار می باشد که مطمئنا مقداری فکر ، انرژی و زمان باید صرف آن شود.اما در مورد مغازه ها مخصوصا کافینت ها و خدمات کامپیوتری ها شاید تا حدودی راحت تر از بعضی موارد دیگر مثل میوه فروشی ها باشد.

  با این حال در این مطلب تصاویری از نمای جلوی کافینت ها و خدمات کامپیوتری ها گردآوری کرده ایم که کار شما را برای ایده پردازی و تصمیم گیری  راحت تر  میکند.

نکات کلیدی طراحی نمای جلوی کافینت

معمولا نمای جلوی کافینت ها باید پر از برگه ها و طرح هایی باشد که خدمات ارائه شده را به صورت شفاف نمایش دهد. از طرفی طرح هایی مثل شکلک ها و حرف e  و لوگوی مرورگرها و البته لوگوی اینستا و تلگرام میتواند نظر عابرین را به خود جلب کند. از طرفی کافی نت ها و خدمات کامپیوتری ها را از سایر مغازه ها متمایز کند.

یکی از نکات قابل توجه استفاده از طرح های روز فضای مجازی و اینترنت بر روی شیشه جلوی مغازه (نمای جلوی کافینت) است. این مورد میتواند هر چه زودتر توجه همه را به خود جلب کند. این طرح ها میتواند مثلا عکس یا لوگویی از بازی های آنلاین پرطرفدار مثل زولا یا کلش اف کنز و یا اپلیکیشن های معروفی مثل بازار ، دیوار ، شیپور باشد و یا لوگوی سایت هایی مثل آپارات و دیجی کالا. این طرح ها نشان دهنده به روز بودن کسب و کار شماست.

در ضمن خدماتی که بر روی هشتی یا بنر سردر کافینت معرفی می شود میتواند مواردی  را شامل شود که حس اطمینان به عابرین بدهد. مثلا به جای “ویروس کشی رم و فلش” از “ویروس کشی کامل و دقیق رم و و فلش” استفاده کنید. یا میتوان از “نصب کامل و حرفه ای ویندوز” به جای “نصب ویندوز” استفاده کرد.

این آرشیو در آینده کامل تر خواهد شد …

نمای جلوی کافینت ها و خدمات کامپیوتری ها :