تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

پاتچ بازی رایانه ای مورتال کامبت ۴

پاتچ مورتال کامبت 4

این پاتچ قدیمی اما فوق العاده کاربردی میتواند کارشما را برای دسترسی به شخصیت ها و قسمت هایی مخفی که در بازی وجود دارد آسان کند. از طرفی با افزایش گرافیک بازی و رفع برخی باگ ها در بازی مورتال کامبت لذت بازی را چندبرابر می کند. با استفاده از این پاتچ شاهد تغییراتی هم در ظاهر بازی خواهید بود. پیشنهاد میکنیم حتما از این پاتچ استفاده کنید و از نسخه آپدیت شده یکی از زیباترین بازی های فایتینگ قدیمی و البته خاطره انگیز لذت ببرید.

پس از نصب بازی فایل پاتچ را با حجم ۵۰۰ کیلوبایت از اینجا دانلود و در پوشه اصلی بازی پیست کنید. سپس آن را اجرا کرده و از نسخه ارتقا یافته بازی لذت ببرید.

DownLoad

برای استفاده بهتر از این پاتچ به نکات زیر توجه کنید.

  1. برای پیدا کردن پوشه اصلی بازی بر روی فایل اجرایی آن در دسکتاپ و یا منو استارت راست کلیک کنید و وارد properties شوید.سپس در تب shortcut بر روی open file location کلیک کنید.
  2. برای بازی با غول چهار دست (گورو) باید زمانی که در صفحه انتخاب مبارز هستید بر روی شینوک بروید و دکمه سرعت (Run) را بزنید.
  3. برای بازی با نینجای سیاه (نوب سایبوت) باید زمانی که در صفحه انتخاب مبارز هستید بر روی ریکو بروید و دکمه سرعت (Run) را بزنید.
  4. برای اینکه کاراکتر ها را به حات میت (بدون پوست) در بیاورید وقتی بر روی آنها در صفحه انتخاب مبارز قرار دارید دکمه دفاع (Blk) را بزنید.
  5. برای ورود به منو مخفی نیاز نیست دکمه Blk+LK را مدت زیادی نگه دارید و پس از فشردن آن وارد منو مخفی خواهید شد.

 

آموزش ورود به منو مخفی در بازی  Mortal Kombat 4

 

این بازی و پاتچ آن به راحتی در هر سیستمی اجرا می شود.
پاتچ کاملا تست شده و سلامت آن تایید می شود.

اگر از علاقمندان به بازی مورتال کامبت هستید برای مشاهده آرشیو تاینی بوک با برچسب این بازی کلیک کنید.