تاینی بوک

مطالب خواندنی و آموزشی

آموزش منوی مخفی آلتیمات مورتال کامبت ۳

 

منو مخفی التیمات مورتال کامبت 3در  بازی Ultimat Mortal Kombat 3  چند منو وجود دارد که در حالت عادی دسترسی به آنها امکان پذیر نیست. سه منوی مخفی که به راحتی میتوانید به کمک آموزش تاینی بوک از آنها استفاده کنید و از امکانات جدید که در این منو ها قرار دارد لذت ببرید.

بعد از انتشار  آموزش ورود به منوی مخفی مورتال کامبت ۴ راهکار دستیابی به منوی مخفی التیمات مورتال کامبت ۳ نیز برای استفاده عموم قرار میگیرد.

در صورتی که بازی را بر روی رایانه  اجرا میکنید به آموزش اول و در صورت اجرای مستقیم بازی در کنسول سگا به آموزش دوم مراجعه کنید.

 

آموزش اول – برای آنها که بازی را بر روی رایانه  اجرا میکنند

حتما از مبدل Fusion استفاده کنید در غیر این صورت امکان دسترسی به منو مخفی وجود نخواهد داشت.

به set config در قسمت آپشن نرم افزار مراجعه کنید

تنظیمات گیم پد در نرم افزار fusion

ابتدا بازی را به کمک مبدل Fusion اجرا کنید و قبل از هر کاری وارد  گزینه Options که در قسمت بالای مبدل قرار دارد شده و از لیست گزینه ی اول یعنی Set Config را انتخاب کنید.وارد سربرگ Controllers شوید.
حالا در پایین این صفحه اولین گزینه از سمت چپ یعنی Team Player ، Port را فعال کنید و سپس بر روی OK کلیک کنید. صبر کنید تا Cpu  بازی را اجرا کند  و زمانی که به منو ها رسید دقت کنید که خود Cpu منو های مخفی را باز میکند.
و شما باید قبل از ظاهر شدن منوی  پنجم دوباره به Options در بالای مبدل مراجعه کنید و مراحل قبلی را برای غیر فعال کردن همان گزینه طی کنید و سر انجام تنظیمات جدید را تایید کنید.

حالا شما می توانید از امکانات سه منو جدید که به خط سوم ، چهارم و پنجم معروف است استفاده کنید.

این آموزش یک ترفند کاملا جدید است که برای اولین بار در سایت تاینی بوک قرار می گیرد.

 

آموزش دوم – برای آنهایی که بازی را در کنسول سگا اجرا میکنند

در صفحه اصلی (صفحه ای که منو ها قرار دارند) یکی از دو کد زیر را وارد کنید. توجه کنید قبل از استفاده از این کد ها نباید دکمه ای را فشار دهید.

  1. پایین ، بالا ،پایین ، بالا ، C، B،A
  2. پایین،B، A ، بالا ،B، بالا،A، C

در صورتی که رمز سریع و دقیق وارد شود درست عمل میکند و در غیر این صورت باید دوباره تلاش کنید.

 

عکس منوی مخفی التیمات مورتال کامبت 3

کپی برداری از مطالب اختصاصی تاینی بوک در وب سایت ها و وبلاگها به صورت متن کامل یا بخشی از آن غیر قانونیست و گروه تاینی بوک هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد.